knihovnicka
cz| sk| de| gb| eu

O nás

Knihovnicka.cz je největší specializovaný výrobce knih digitální technologií v ČR i SR, který provozuje vše „pod jednou střechou“ v brněnském sídle společnosti. V roce 2012 jsme se podíleli na více než 1000 titulech a vyrobili 150 000 knih.

Na jednom místě najdete kompletní administrativu, korektory, grafiky, ilustrátory, tisk, laminaci, vazárnu i specializovanou knihárnu pro výrobu knih v pevných deskách a jiných výrobků, jako přebaly na CD a DVD, krabičky, složky, záložky apod.

Knihovnicka.cz vznikla jako služba na začátku roku 2007 s ambicí stát se významným poskytovatelem full-service pro jiné nakladatele a mezery v zakázkové produkci vyplňovat vlastními tituly (česká i zahraniční beletrie a tisk knih amatérským autorům). V začátcích jsme tiskli na jedné tiskárně a zprvu i knihy vázali externě. Naši výrobnu jsme postupně kompletně vybavili - nyní se snažíme pořizovat stroje tak, abychom každý proces ve výrobě knih měli 2x a v žádném bodě výroby nebyli závislí jen na jednom stroji. Do nákupu a inovací technického vybavení investujeme nemalé prostředky. Paradoxně ještě více vkládáme do rozšiřování v oblasti IT, a to jak počítačů, úložiště dat aj., tak balíkový a zakázkový software, zejména k administraci knih a správě verzí dokumentů.

Díky obrovským objemům tisků, které realizujeme, můžeme našim klientům nabídnout ceny, které jsou pro menší firmy nákladové, širší portfolio služeb a vyšší kvalitu. Například průměrná zásoba papíru (přibližně 10 typů pro obálky a 11 pro knižní bloky) se pohybuje v řádu několika tun, pro pevnou vazbu můžeme nabídnout zakázkově řezané papíry s vláknem rovnoběžně se hřbetem. Expedujeme ve speciálně připravených krabicích zpevněných proti poškození dodavatelem. Produkce je neustále pod dohledem technologa.

Poskytujeme služby dotisků dle aktuálních objednávek, služby grafického studia, ale pravidelně zpracováváme i direct-mail.

aktuality!

Vyzkoušejte naše samolepky se speciálním výsekem a to jak papírové, tak plastové. Dodají Vašim produktům perfektní vzhled!

rychlý kontakt

• Cejl 892/32, 602 00, Brno